O nas

 

ALTERNA

 

Dlaczego ALTERNA  jest najlepszym wyborem dla Twoich włosów?

Profesjonalna i luksusowa pielęgnacja włosów w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki

ALTERNA jest pionierem w kategorii luksusowej pielęgnacji włosów, opartej na zastosowaniu najbardziej zaawansowanych formuł oraz najnowszych technologii.  Od początku swojego istnienia, czyli od 1997 roku, wyznacza najwyższe standardy branży. Doskonała reputacja marki jest efektem wiedzy, doświadczenia, innowacyjności w zakresie stosowanych składników oraz rezultatów, jakie przynosi stosowanie kosmetyków ALTERNY.  Definiując pojęcie luksusowej pielęgnacji włosów, ALTERNA niezmiennie od lat jest poszukiwana przez stylistów i fryzjerów pracujących dla najlepszych salonów piękności na całym świecie.


Innowacyjne składniki i najnowocześniejsze, opatentowane technologie

Kawior, Seasilk®, konopie, bambus i Kendi Oil to tylko niektóre z innowacyjnych organicznych składników, które ALTERNA wprowadza do formuł swoich kosmetyków, i które - w połączeniu z zaawansowanymi i zastrzeżonymi przez markę technologiami - gwarantują uzyskanie wspaniałych efektów.

Każdy produkt ALTERNY opiera się na technologii Enzymetherapy®. To specjalny system transferu enzymów umożliwiający absorpcję niezbędnych składników i pobudzający produkcję keratyny. Obecny w kosmetykach ALTERNY opatentowany system Color Hold®, chroni włosy przed blaknięciem i wypłukiwaniem koloru.

 

Troska o zdrowie i środowisko 

ALTERNA dba o zdrowie i środowisko, tak więc składniki, które stosujemy w naszych kosmetykach są tak samo ważne jak to, jaki wpływ mają one na środowisko. Większość naszych produktów jest wolna od: siarczanów, parabenów, glutenu, ftalanów, chlorku sodu, syntetycznych barwników, DEA, TEA, parafiny, olejów mineralnych, wazeliny i PABA.

 

Sklep internetowy Alterny

Zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@hair2go.pl lub telefonicznie pod numerem +48 728 40 80 83 .

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
HAIR 2 GO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl